Hakkımızda

Turizm faaliyetlerine 2014  yılında başlayan SARAY TUR;Hac, umre ve  kültür turları  turizmi alanlarında hizmet vermektedir. Merkezi Bursa’da olan  SARAY TUR;  şubeleriyle birlikte  tüm faaliyetlerini Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Türkiye Cumhuriyeti Diyanet İşleri Başkanlığı ve Hac & Umre Seyahat Acentaleri Derneği (HURSAD) işbirliğiyle yürütmektedir. Vazgeçilmez ilkeleri; güven, manevi değerlere bağlılık, sürdürülebilirlik ve kalite olan SARAY TUR, hayata geçirdiği tüm hizmetlerine yönelik planlamalarını misafirlerinin beklentilerine göre şekillendirmektedir.

 

Hacı ve umreci adaylarımızı birer müşteri olarak değil, Yüce Allah’ın misafiri olarak görüyoruz. Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere’yi ziyaret edenlerin, Beytullah’ı tavaf edenlerin, Hücre-i Saadet’in karşısında Peygamber Efendimiz’in (s.a.v) huzuruna çıkanların, Arafat’ta tövbe edenlerin ve Müzdelife’de sevgiliye yalvaranların hizmetkarıyız.Düzenlediğimiz kültür turlarıyla misafirlerimizi  ülkemizin Doğusuyla Batısıyla Güneyiyle Kuzeyiyle önem arzeden  kültür miraslarını ve  manevi iklimi  ileTürkiye’nin doğal güzellikleriyle buluşturuyoruz.

 

Temel prensibimiz manevi değerlere bağlı kalarak, samimiyetle, güler yüzle ve hoşgörüyle hizmet etmek. Muhabbeti; bilgiye, marifete, tanımaya, tanışmaya, anlamaya ve yaşamaya dönüştürmektir. Bundan dolayıdır ki her yıl bizi biz yapan değerlerimizle yeniden inşa oluyor ve huzurunuza çıkıyoruz.(Özü doğru olanın Sözüde doğru olur)E-Bülten Kaydı ile yeniliklerimizden haberdar olun!